Stichting Balans Soest en Soesterberg Stichting Balans Soest en Soesterberg

X

deel deze vacature project

Medewerkers

Ruim 25 betaalde medewerkers zorgen er voor dat alle activiteiten van Stichting Balans uitgevoerd worden. Hieronder vallen ook de medewerkers voor administratie, beheer en leiding. De meeste medewerkers werken parttime. Balans beschikt over geschoolde medewerkers, die allen ook beschikken over een verklaring omtrent gedrag.

 

JEUGDWERK

Jolanda Dijkman
jeugdwerker en sociaal makelaar

werkdagen: di-wo-do

06-51067654 j.dijkman@stichtingbalans.nl

Jochem Janssen
jeugdwerker

werkdagen: di-wo-do-vr

06-10320971 j.janssen@stichtingbalans.nl

Annedorte Kok
jeugdwerker

werkdagen: di-wo-do

06-86818623 a.kok@stichtingbalans.nl

Claudia van Ommeren
jeugdwerker

werkdagen: ma-di-wo-vr

06-86890162 c.vanommeren@stichtingbalans.nl

Marieke Pothoven
jeugdwerker

werkdagen: di-wo-vr

06-57539625 m.pothoven@stichtingbalans.nl

 

JONGERENWERK

Samira Drenth
jongerenwerker

werkdagen:

06-13162989 s.drenth@stichtingbalans.nl

Anas el Idrissi
jongerenwerker

werkdagen: ma-di-do-vr

06-33135543 a.elidrissi@stichtingbalans.nl

Senne van de Kuijlen
jongerenwerker

werkdagen: ma-di-do-vr

06-86875677 s.vandekuijlen@stichtingbalans.nl

Michiel Pot
jongerenwerker

werkdagen: di-wo-do-vr

06-86889835 m.pot@stichtingbalans.nl

Fatih Satikboga
jongerenwerker

werkdagen: di-wo-do-vr

06-86864219 f.satikboga@stichtingbalans.nl

 

SOCIAAL MAKELAARS

Odile Bekkering
sociaal makelaar

werkdagen: ma-di-do-vr

06-12989083 o.bekkering@stichtingbalans.nl

Marion Foppele
sociaal makelaar

werkdagen: ma-di-do-vr

06-10962884 m.foppele@stichtingbalans.nl

Hein Koekkoek
sociaal makelaar

werkdagen: di-wo-do

06-13286605 h.koekkoek@stichtingbalans.nl

Jolanda Panis
buurtkeuken

werkdagen: wisselend

06-86871513 j.panis@stichtingbalans.nl

Zoulikha Seddiki
sociaal makelaar

werkdagen: ma-di-do

06-57552129 z.seddiki@stichtingbalans.nl

 

 VEENWEIDE
kinderboerderij & duurzaam educatief centrum

06-86864387

Simone van Dongen
educatief medewerker NME

werkdagen: ma-di-do-vr

06-26062752 s.vandongen@stichtingbalans.nl

Jim de Graan
dierverzorger

werkdagen: ma-do-vr

06-59832748 j.degraan@stichtingbalans.nl

Marieke van Groenendael-Korterik
educatief medewerker NME

werkdagen: wo-do-vr

06-12445650 m.vangroenendael@stichtingbalans.nl

Jolanda Klein
dierverzorger

werkdagen: wo-vr-za-zo

06-26138666 j.klein@stichtingbalans.nl

Martijn Lammers
dierverzorger

werkdagen: ma-di-wo-do  

06-10978995 m.lammers@stichtingbalans.nl

Lisanka van Scheijndel
educatief medewerker

werkdagen: ma-di-wo-do

06-16133378 l.vanscheijndel@stichtingbalans.nl

 

BEHEER BALANS

Mark Verwer
zakelijk Leider BEC de Plantage

werkdagen: ma-di-do-vr

06-20128710 m.verwer@stichtingbalans.nl

Agnes Marsé
assistent zakelijk leider BEC de Plantage

werkdagen: di-wo-vr ('s ochtends)

06-16329017 a.marse@stichtingbalans.nl

 

ADMINISTRATIE BALANS

Arjen Snijders
administrateur

werkdagen: ma-di-do

 

a.snijders@stichtingbalans.nl

Alexandra Tuz
medewerker administratie

werkdagen: di-wo-do

06-59830514 a.tuz@stichtingbalans.nl

 

DIRECTIE BALANS

Jan Buijze
directeur

werkdagen: ma-di-wo-do-vr

06-86889923 j.buijze@stichtingbalans.nl

Cecile Versteegh
interim-directeur

werkdagen: ma-di-wo-do

  c.versteegh@stichtingbalans.nl

Lia Huijskes
directiesecretaresse

werkdagen: ma-di-do

06-86853037 l.huijskes@stichtingbalans.nl