Stichting Balans Soest en Soesterberg Stichting Balans Soest en Soesterberg

X

deel deze vacature project

Medewerkers

Ruim 20 betaalde medewerkers zorgen er voor dat alle activiteiten van Stichting Balans uitgevoerd worden. Hieronder vallen ook de medewerkers voor administratie, beheer en leiding. De meeste medewerkers werken parttime. Balans beschikt over geschoolde medewerkers, die allen ook beschikken over een verklaring omtrent gedrag.

Team Jeugd, jeugd@stichtingbalans.nl

Jolanda Dijkman
sociaal makelaar jeugd
06-51067654

j.dijkman@stichtingbalans.nl

Anas el Idrissi
jeugdwerker

06-33135543

a.elidrissi@stichtingbalans.nl

Jochem Janssen
jeugdwerker
06-10320971 j.janssen@stichtingbalans.nl
Johan Kahsay Ghdey
jeugdwerker
06-86864219 j.kahsay@stichtingbalans.nl

Jody Kevenaar
jeugdwerker

06-24716751

j.kevenaar@stichtingbalans.nl

Marieke Pothoven
jeugdwerker

06-57539625 m.pothoven@stichtingbalans.nl
Els Theunissen
jeugdwerker                               
06-86879008 e.theunissen@stichtingbalans.nl

Team Volwassenen, volwassenen@stichtingbalans.nl

Odile Bekkering
sociaal makelaar                 

06-12989083

o.bekkering@stichtingbalans.nl

Marion Foppele
sociaal makelaar

06-10962884 m.foppele@stichtingbalans.nl

Thomans Kolbrink
sociaal makelaar

06-86875677 t.kolbrink@stichtingbalans.nl

Zoulikha Seddiki
sociaal makelaar

06-57552129 z.seddiki@stichtingbalans.nl

Havva Zihni
sociaal makelaar                    

06-23318385 h.zihni@stichtingbalans.nl

Kinderboerderij De Veenweide, veenweide@stichtingbalans.nl

Martijn Lammers
dierverzorger                  

06-10978995 m.lammers@stichtingbalans.nl

Rebecca Middelman

educatief medewerker

06-12445650 r.middelman@stichtingbalans.nl

Angela Muis
dierverzorger

06-26138666 a.muis@stichtingbalans.nl

Lisanka van Scheijndel
educatief medewerker                 

06-16133378 L.vanscheijndel@stichtingbalans.nl

NME Kinderboerderij De Veenweide, nme@stichtingbalans.nl

Simone van Dongen

medewerker NME

06-26062752 s.vandongen@stichtingbalans.nl

Rebecca Middelman
medewerker NME                     

06-12445650 r.middelman@stichtingbalans.nl

Directie en directiesecretariaat, info@stichtingbalans.nl

Jan Buijze
directeur                         

06-86889923 j.buijze@stichtingbalans.nl

Lia Huijskes
secretaresse                        

06-86853037 l.huijskes@stichtingbalans.nl

Team Beheer, service@stichtingbalans.nl

Johan van den Deijssel
projectleider Stichting Balans

06-10320961

j.vandendeijssel@stichtingbalans.nl

Agnes Marsé
assistent beheer Stichting Balans

06-16329017 a.marse@stichtingbalans.nl

Mark Verwer
zakelijk leider De Plantage

06-20128710

m.verwer@stichtingbalans.nl

Administratie, administratie@stichtingbalans.nl

Alexandra Tuz
administratief medewerker
 

a.tuz@stichtingbalans.nl

Germ Wind
boekhouder en huisfotograaf
06-40512465 g.wind@stichtingbalans.nl