Stichting Balans Soest en Soesterberg Stichting Balans Soest en Soesterberg

X

deel deze vacature project

Medewerkers

Ruim 20 betaalde medewerkers zorgen er voor dat alle activiteiten van Stichting Balans uitgevoerd worden. Hieronder vallen ook de medewerkers voor administratie, beheer en leiding. De meeste medewerkers werken parttime. Balans beschikt over geschoolde medewerkers, die allen ook beschikken over een verklaring omtrent gedrag.

JEUGD- EN JONGERENWERK

Jolanda Dijkman
jeugdwerker en sociaal makelaar

werkdagen: di-wo-do

06-51057654 j.dijkman@stichtingbalans.nl

Anas el Idrissi
jongerenwerker

werkdagen: ma-di-do-vr

06-33135543 a.elidrissi@stichtingbalans.nl

Jochem Janssen
jeugdwerker

werkdagen: di-wo-do-vr

06-10320971 j.janssen@stichtingbalans.nl

Johan Kahsay Ghdey
jongerenwerker

werkdagen: ma-di-do-vr

06-86864219 j.kahsay@stichtingbalans.nl
 

Annedorte Kok
jeugdwerker

werkdagen: di-wo-do

06-86818623

a.kok@stichtingbalans.nl

Senne van de Kuijlen
jongerenwerker

werkdagen: ma-di-do-vr

06-86875677 s.vandekuijlen@stichtingbalans.nl

Michiel Pot
jongerenwerker

werkdagen: ma-di-do-vr

06-86889835 m.pot@stichtingbalans.nl

Marieke Pothoven
jeugdwerker

werkdagen: di-wo-vr

06-57539625 m.pothoven@stichtingbalans.nl

Els Theunissen
jeugdwerker en buurtsportcoach

werkdagen: di-wo-do-vr

06-86879008 e.theunissen@stichtingbalans.nl

 

SOCIAAL MAKELAARS

Ankie Baas
sociaal makelaar

werkdagen: di-do

06-86871513 a.baas@stichtingbalans.nl

Odile Bekkering
sociaal makelaar

werkdagen: ma-di-do-vr

06-12989083 o.bekkering@stichtingbalans.nl

Marion Foppele
sociaal makelaar

werkdagen: ma-di-do-vr

06-10962884 m.foppele@stichtingbalans.nl

Zoulikha Seddiki
sociaal makelaar

werkdagen: ma-di-do

06-57552129 z.seddiki@stichtingbalans.nl

Havva Zihni
sociaal makelaar

werkdagen:
ma-di-wo-do-vr ('s ochtends)

0623318385 h.zihni@stichtingbalans.nl

 

 VEENWEIDE
kinderboerderij & duurzaam educatief centrum

06-86864387

Simone van Dongen
educatief medewerker NME

werkdagen: ma-di-do-vr

06-26062752 s.vandongen@stichtingbalans.nl
 

Jim de Graan
dierverzorger

werkdagen:

  j.degraan@stichtingbalans.nl

Martijn Lammers
dierverzorger

werkdagen: di-wo-do-vrij 

06-10978995 m.lammers@stichtingbalans.nl

Rebecca Middelman
educatief medewerker NME

werkdagen: di-do-vr

06-12445650 r.middelman@stichtingbalans.nl

Angela Muis
dierverzorger

werkdagen: ma-di-wo

0626138666 a.muis@stichtingbalans.nl

Lisanka van Scheijndel
educatief medewerker

werkdagen: ma-di-wo-do

06-16133378 l.vanscheijndel@stichtingbalans.nl

 

BEHEER BALANS

Mark Verwer
zakelijk Leider BEC de Plantage

werkdagen: ma-di-do-vr

06-20128710 m.verwer@stichtingbalans.nl

Agnes Marsé
assistent zakelijk leider BEC de Plantage

werkdagen: di-wo-vr ('s ochtends)

06-16329017 a.marse@stichtingbalans.nl

 

ADMINISTRATIE BALANS

Germ Wind
boekhouder

werkdagen: ma-di-wo-do

06-40512465
(privénummer)

g.wind@stichtingbalans.nl

Alexandra Tuz
medewerker administratie

werkdagen: di-wo-do

  a.tuz@stichtingbalans.nl

 

DIRECTIE BALANS

Jan Buijze
directeur

werkdagen: ma-di-wo-do-vr

06-86889923 j.buijze@stichtingbalans.nl

Johan van den Deijssel
zakelijk leider Balans

werkdagen: ma-di-do

06-10320961 j.vandendeijssel@stichtingbalans.nl

Lia Huijskes
directiesecretaresse

werkdagen: ma-di-do

06-86853037 l.huijskes@stichtingbalans.nl